Druhé kolo kotlíkových dotací v MsK spuštěno!

06.09.2017

V úterý 5.9. bylo v Moravskoslezském kraji zahájeno druhé kolo kotlíkových dotací. Podrobnosti a TV reportáž naleznete v článku.

Více
Včera začalo druhé kolo kotlíkových dotací v Moravskolezském kraji. Nechyběla u toho Česká televize, která natáčela reportáž nejen na krajském úřadě, ale i u nás, v továrně a showroomu VIADRUS. Na televizní reportáž se můžete podívat ZDE.

Proběhl den s kotlíkovými dotacemi v Moravskoslezském kraji

16.08.2017

Moravskoslezský kraj spouští příjem žádostí o kotlíkové dotace hned jako druhý, tedy 5. září v 10:00. Proto proběhl v našem showroomu v Bohumíně náš již v pořadí druhý "kotlíkový den".

Více

V úterý 15. srpna proběhl v showroomu VIADRUS v Bohumíně náš v pořadí již druhý den s kotlíkovými dotacemi. Zájemci se mohli seznámit nejen s dotovanými produkty VIADRUS, ale získali rovněž informace o kotlíkových dotacích a dokonce si mohli rovnou na místě sjednat firmu, která jim vyřídí kotlíkové dotace na klíč. Zájem byl tak velký, že přesáhl denní kapacitu showroomu. Počet návštěvníků nakonec přesáhl 80 osob, přičemž každému zájemci se vždy plně věnoval náš zaměstnanec.

Pro velký úspěch připravujeme další "kotlíkové dny". Na nejbližší se můžete těšit již začátkem října (konkrétně ve dnech 6. a 7. 10.) v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci. Prozatím jako ochutnávku přinášíme několik fotografií z akce v bohumínském showroomu, které najdete na Facebooku VIADRUS.

Proběhl den s kotlíkovými dotacemi v Karlovarském kraji

11.08.2017

Karlovarský kraj spustí příjem žádostí o kotlíkové dotace  ve druhém kole jako jeden z prvních. Proto jsme pro vás připravili DEN S KOTLÍKOVÝMI DOTACEMI, který proběhl 10. srpna.

Více
Dne 10. srpna proběhl v našem showroomu v Karlových Varech den s kotlíkovými dotacemi. Od rána do večera přicházeli zájemci o kvalitní dotované kotle, kterým se věnovali jak naši obchodníci, tak obsluha showroomu. Vše bylo načasováno tak, aby v daný okamžik měl zájemce showroom a obchodníka pouze pro sebe. Pro všechny bylo samozřejmě zajištěno občerstvení. Věříme, že všichni zájemci o dotované kotle VIADRUS odcházeli po všech stránkách spokojeni a už chystáme další den s kotlíkovými dotacemi, tentokrát v našem showroomu v Bohumíně. Tam vás budeme očekávat dne 15. srpna. Již teď můžeme prozradit, že další budou následovat. Na našem Facebooku si můžete prohlédnout několik fotografií z akce v Karlových Varech.

Novinky k termínům druhého kola kotlíkovek

31.07.2017

Od posledního příspěvku na této stránce upřesnily hned tři kraje termíny pro druhé kolo kotlíkových dotací. Novinky týkající se Pardubického, Jihočeského a Karlovarského kraje naleznete v článku.

Více

Od posledního příspěvku na této stránce upřesnily hned tři kraje termíny pro druhé kolo kotlíkových dotací. Novinky se týkají Pardubického, Jihočeského a Karlovarského kraje. Žádný z krajů zatím neomezil rozsah dotovaných kotlů, pořídit si tedy v rámci dotací můžete i kombinované kotle na tuhá paliva, například litinový automat VIADRUS A3C.

Pardubický kraj začne přijímat žádosti 31. 10. 2017, a to elektronicky.

O den dříve, již 30. 10. 2017 začne elektronické žádosti přijímat kraj Jihočeský. Zde pro vás navíc chystáme den s kotlíkovými dotacemi. Podrobnosti naleznete již brzy na tomto webu.

A jako vůbec první kraj v ČR (podle dosud dostupných informací), začne žádosti přijímat Karlovarský kraj, a to již 30. 8. 2017, opět elektronicky. Nezapomeňte proto navštívit náš showroom v Karlových Varech a potkat se s našimi specialisty na kotlíkové dotace. Poradenský den ke kotlíkovkám v karlovarském showroomu proběhne již 10. srpna 2017.

Velký přehled SVT kódů u dotovaných produktů

13.07.2017

Od 12. července můžete na webových produktových kartách dotovaných kotlů nalézt novou záložku s názvem KOTLÍKOVÁ DOTACE. Zjistěte více.

Více

Ani v letní sezóně rozhodně nezahálíme a neustále vylepšujeme náš web. Od 12. července můžete na webových produktových kartách dotovaných kotlů nalézt novou záložku s názvem KOTLÍKOVÁ DOTACE. Na ní se pak nachází přehled jednotlivých verzí dotovaných kotlů daného modelu i s příslušnými SVT kódy.

Dotované kotle jsou pak v přehledu produktů na hlavním webu VIADRUS pro snazší oprientaci označeny červeným "razítkem" KOTLÍKOVÁ DOTACE.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | Vše