StaticImg
 

Velká aktualizace informací ke kotlíkovkám

05.10.2017

Dnes jsme pro vás provedli rozsáhlou aktualizaci přehledu ke kotlíkovým dotacím. Nové jsou kontakty na Středočeský kraj, bylo přidáno hlavní město Praha a doplněny datumy zahájení příjmu žádostí o kotlíkové dotace ke všem krajům.

Více
Dnes jsme pro vás provedli rozsáhlou aktualizaci přehledu ke kotlíkovým dotacím. Nové jsou kontakty na Středočeský kraj, bylo přidáno hlavní město Praha a doplněny datumy zahájení příjmu žádostí o kotlíkové dotace ke všem krajům. Podrobnosti a přehlednou tabulku najdete zde.

Středočeský kraj spustil druhé kolo kotlíkových dotací

04.10.2017

Ve středu 4.10. 2017 bylo ve Středočeském kraji zahájeno druhé kolo kotlíkových dotací. Podrobnosti naleznete v článku.

Více
Po Karlovarském a Moravskoslezském kraji začal ve středu 4. října 2017 přijímat žádosti v rámci druhého kola kotlíkových dotací i kraj Středočeský. Velkou výhodou je, že se kraj poučil z problémů při poslední výzvě a žádosti přijímá elektronicky. Zájemcům tak odpadá problematické stání ve frontě, kde se může kupčit s pořadím a kde kurýři doručovacích služeb mají přednost před čekajícími zájemci. Podrobnosti o aktuální dotační výzvě si můžete přečíst na serveru NOVINKY.cz.

Druhé kolo kotlíkových dotací v MsK spuštěno!

06.09.2017

V úterý 5.9. bylo v Moravskoslezském kraji zahájeno druhé kolo kotlíkových dotací. Podrobnosti a TV reportáž naleznete v článku.

Více
Včera začalo druhé kolo kotlíkových dotací v Moravskolezském kraji. Nechyběla u toho Česká televize, která natáčela reportáž nejen na krajském úřadě, ale i u nás, v továrně a showroomu VIADRUS. Na televizní reportáž se můžete podívat ZDE.

Proběhl den s kotlíkovými dotacemi v Moravskoslezském kraji

16.08.2017

Moravskoslezský kraj spouští příjem žádostí o kotlíkové dotace hned jako druhý, tedy 5. září v 10:00. Proto proběhl v našem showroomu v Bohumíně náš již v pořadí druhý "kotlíkový den".

Více

V úterý 15. srpna proběhl v showroomu VIADRUS v Bohumíně náš v pořadí již druhý den s kotlíkovými dotacemi. Zájemci se mohli seznámit nejen s dotovanými produkty VIADRUS, ale získali rovněž informace o kotlíkových dotacích a dokonce si mohli rovnou na místě sjednat firmu, která jim vyřídí kotlíkové dotace na klíč. Zájem byl tak velký, že přesáhl denní kapacitu showroomu. Počet návštěvníků nakonec přesáhl 80 osob, přičemž každému zájemci se vždy plně věnoval náš zaměstnanec.

Pro velký úspěch připravujeme další "kotlíkové dny". Na nejbližší se můžete těšit již začátkem října (konkrétně ve dnech 6. a 7. 10.) v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci. Prozatím jako ochutnávku přinášíme několik fotografií z akce v bohumínském showroomu, které najdete na Facebooku VIADRUS.

Proběhl den s kotlíkovými dotacemi v Karlovarském kraji

11.08.2017

Karlovarský kraj spustí příjem žádostí o kotlíkové dotace  ve druhém kole jako jeden z prvních. Proto jsme pro vás připravili DEN S KOTLÍKOVÝMI DOTACEMI, který proběhl 10. srpna.

Více
Dne 10. srpna proběhl v našem showroomu v Karlových Varech den s kotlíkovými dotacemi. Od rána do večera přicházeli zájemci o kvalitní dotované kotle, kterým se věnovali jak naši obchodníci, tak obsluha showroomu. Vše bylo načasováno tak, aby v daný okamžik měl zájemce showroom a obchodníka pouze pro sebe. Pro všechny bylo samozřejmě zajištěno občerstvení. Věříme, že všichni zájemci o dotované kotle VIADRUS odcházeli po všech stránkách spokojeni a už chystáme další den s kotlíkovými dotacemi, tentokrát v našem showroomu v Bohumíně. Tam vás budeme očekávat dne 15. srpna. Již teď můžeme prozradit, že další budou následovat. Na našem Facebooku si můžete prohlédnout několik fotografií z akce v Karlových Varech.
1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | Vše