Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi

10.10.2017

Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi, tentokrát v Jihočeském kraji. Akce se realizovala v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci. Více informaci a fotky najdete v článku.

Více
Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi, tentokrát v Jihočeském kraji. Akce se realizovala v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci a navštívilo ji více než 20 zájemců o dotovaný kotel VIADRUS. Více informací a fotky najdete na našem Facebooku.

Rozsáhlý informační materiál ke kotlíkovým dotacím

06.10.2017

Zpravodajský kanál ČT24 přinesl rozsáhlý materiál týkající se výběru nového kotle, kotlíkových dotací a čistoty ovzduší.

Více
Zpravodajský kanál ČT24 přinesl rozsáhlý materiál týkající se výběru nového kotle, kotlíkových dotací a čistoty ovzduší. Stojí zato vyhradit si čas a všechny reportáže shlédnout, obzvláště reportáž specialisty z VŠB-TU Ostrava zvaného Smokeman je velmi dynamická a názorná... Všechny reportáže můžete shlédnout zde.

Velká aktualizace informací ke kotlíkovkám

05.10.2017

Dnes jsme pro vás provedli rozsáhlou aktualizaci přehledu ke kotlíkovým dotacím. Nové jsou kontakty na Středočeský kraj, bylo přidáno hlavní město Praha a doplněny datumy zahájení příjmu žádostí o kotlíkové dotace ke všem krajům.

Více
Dnes jsme pro vás provedli rozsáhlou aktualizaci přehledu ke kotlíkovým dotacím. Nové jsou kontakty na Středočeský kraj, bylo přidáno hlavní město Praha a doplněny datumy zahájení příjmu žádostí o kotlíkové dotace ke všem krajům. Podrobnosti a přehlednou tabulku najdete zde.

Středočeský kraj spustil druhé kolo kotlíkových dotací

04.10.2017

Ve středu 4.10. 2017 bylo ve Středočeském kraji zahájeno druhé kolo kotlíkových dotací. Podrobnosti naleznete v článku.

Více
Po Karlovarském a Moravskoslezském kraji začal ve středu 4. října 2017 přijímat žádosti v rámci druhého kola kotlíkových dotací i kraj Středočeský. Velkou výhodou je, že se kraj poučil z problémů při poslední výzvě a žádosti přijímá elektronicky. Zájemcům tak odpadá problematické stání ve frontě, kde se může kupčit s pořadím a kde kurýři doručovacích služeb mají přednost před čekajícími zájemci. Podrobnosti o aktuální dotační výzvě si můžete přečíst na serveru NOVINKY.cz.

Druhé kolo kotlíkových dotací v MsK spuštěno!

06.09.2017

V úterý 5.9. bylo v Moravskoslezském kraji zahájeno druhé kolo kotlíkových dotací. Podrobnosti a TV reportáž naleznete v článku.

Více
Včera začalo druhé kolo kotlíkových dotací v Moravskolezském kraji. Nechyběla u toho Česká televize, která natáčela reportáž nejen na krajském úřadě, ale i u nás, v továrně a showroomu VIADRUS. Na televizní reportáž se můžete podívat ZDE.
1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | Vše