Články na téma kotlíkových dotací

26.10.2017

V posledních dnech se v médiích objevila celá řada článků týkající se jak minulého, tak aktuálního kola kotlíkových dotací. Doporučujeme je vaší pozornosti, protože obsahují nejen zajímavá čísla, ale rovněž důležité rady, na co si dát pozor.

Více

V posledních dnech se v médiích objevila celá řada článků týkající se jak minulého, tak aktuálního kola kotlíkových dotací. Doporučujeme je vaší pozornosti, protože obsahují nejen zajímavá čísla, ale rovněž důležité rady, na co si dát pozor.

Většinu těchto článků jsme pro vás shromáždili na našem Facebooku.

Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi

10.10.2017

Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi, tentokrát v Jihočeském kraji. Akce se realizovala v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci. Více informaci a fotky najdete v článku.

Více
Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi, tentokrát v Jihočeském kraji. Akce se realizovala v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci a navštívilo ji více než 20 zájemců o dotovaný kotel VIADRUS. Více informací a fotky najdete na našem Facebooku.

Rozsáhlý informační materiál ke kotlíkovým dotacím

06.10.2017

Zpravodajský kanál ČT24 přinesl rozsáhlý materiál týkající se výběru nového kotle, kotlíkových dotací a čistoty ovzduší.

Více
Zpravodajský kanál ČT24 přinesl rozsáhlý materiál týkající se výběru nového kotle, kotlíkových dotací a čistoty ovzduší. Stojí zato vyhradit si čas a všechny reportáže shlédnout, obzvláště reportáž specialisty z VŠB-TU Ostrava zvaného Smokeman je velmi dynamická a názorná... Všechny reportáže můžete shlédnout zde.

Velká aktualizace informací ke kotlíkovkám

05.10.2017

Dnes jsme pro vás provedli rozsáhlou aktualizaci přehledu ke kotlíkovým dotacím. Nové jsou kontakty na Středočeský kraj, bylo přidáno hlavní město Praha a doplněny datumy zahájení příjmu žádostí o kotlíkové dotace ke všem krajům.

Více
Dnes jsme pro vás provedli rozsáhlou aktualizaci přehledu ke kotlíkovým dotacím. Nové jsou kontakty na Středočeský kraj, bylo přidáno hlavní město Praha a doplněny datumy zahájení příjmu žádostí o kotlíkové dotace ke všem krajům. Podrobnosti a přehlednou tabulku najdete zde.

Středočeský kraj spustil druhé kolo kotlíkových dotací

04.10.2017

Ve středu 4.10. 2017 bylo ve Středočeském kraji zahájeno druhé kolo kotlíkových dotací. Podrobnosti naleznete v článku.

Více
Po Karlovarském a Moravskoslezském kraji začal ve středu 4. října 2017 přijímat žádosti v rámci druhého kola kotlíkových dotací i kraj Středočeský. Velkou výhodou je, že se kraj poučil z problémů při poslední výzvě a žádosti přijímá elektronicky. Zájemcům tak odpadá problematické stání ve frontě, kde se může kupčit s pořadím a kde kurýři doručovacích služeb mají přednost před čekajícími zájemci. Podrobnosti o aktuální dotační výzvě si můžete přečíst na serveru NOVINKY.cz.
1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | Vše