Dotační podvody

30.11.2017

Všude kde se točí velké peníze, objevují se i podvodníci. Přečtěte si, kdo a jak vás připravuje o dotace. Ty místo u potřebných žadatelů mohou skončit i u podvodníků, kteří ani starý kotel na výměnu nemají.

Více

Kotlíkové dotace jsou v plném proudu a bohužel i zde se pokouší přiživit podvodníci. Vystavují se však trestnímu stíhání za dotační podvod a poškozování finančních zájmů Evropské unie. A nejde jen o Středočeský kraj zmíněný v článku na iDNES.cz, vyšetřováno je i 27 žadatelů ze severních Čech a policie prošetřuje podvodníky i v dalších krajích. Aktuálně je dle mluvčí Ústeckého kraje podezření na trestný čin u cca 40 žádostí v souhrnné hodnotě okolo 4 miliónů Kč!

Více informací přináší tento článek.

Pardubický kraj předčasně končí druhé kolo kotlíkových dotací

06.11.2017

Pozor! Pardubický kraj předčasně končí druhé kolo kotlíkových dotací již dnes, 6. listopadu 2017!

Více
Pozor! Pardubický kraj předčasně končí druhé kolo kotlíkových dotací již dnes! Důvod je prostý - díky velkému zájmu došlo k vyčerpání dostupných prostředků ještě před původně plánovaným termínem ukončení... Podrobnosti naleznete v článku na serveru ESTAV.cz.

Na kotlíkové dotace půjde v Praze dalších 23,7 milionu korun

30.10.2017

Hlavní město rozdělí 23,7 milionu korun v dalším kole dotačního programu na výměnu kotlů. Pražané mohou žádat až 150 000 korun, a to i zpětně na již provedené výměny. Podrobnosti naleznete v článku.

Více
Hlavní město rozdělí 23,7 milionu korun v dalším kole dotačního programu na výměnu kotlů. Pražané mohou žádat až 150 000 korun, a to i zpětně na již provedené výměny. Novinářům to řekla radní pro životní prostředí Jana Plamínková (STAN/Trojkoalice). Na rozdíl od jiných krajů se v metropoli dotace nově nevztahují na kombinované kotle například na biomasu a uhlí. Podle odhadů v hlavním městě zbývá asi 1000 až 2000 kotlů na tuhá paliva. Celý článek na toto téma publikoval server ESTAV.cz.

Články na téma kotlíkových dotací

26.10.2017

V posledních dnech se v médiích objevila celá řada článků týkající se jak minulého, tak aktuálního kola kotlíkových dotací. Doporučujeme je vaší pozornosti, protože obsahují nejen zajímavá čísla, ale rovněž důležité rady, na co si dát pozor.

Více

V posledních dnech se v médiích objevila celá řada článků týkající se jak minulého, tak aktuálního kola kotlíkových dotací. Doporučujeme je vaší pozornosti, protože obsahují nejen zajímavá čísla, ale rovněž důležité rady, na co si dát pozor.

Většinu těchto článků jsme pro vás shromáždili na našem Facebooku.

Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi

10.10.2017

Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi, tentokrát v Jihočeském kraji. Akce se realizovala v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci. Více informaci a fotky najdete v článku.

Více
Proběhl další den s kotlíkovými dotacemi, tentokrát v Jihočeském kraji. Akce se realizovala v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci a navštívilo ji více než 20 zájemců o dotovaný kotel VIADRUS. Více informací a fotky najdete na našem Facebooku.
1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | Vše